zofim.org.il
  
 


 
מחלקת משאבי אנוש
חץ  מגזין הכתבות דף הבית » מחלקת משאבי אנוש » ארכיון הכתבות » כתבה: עובדים מצטיינים 2010

תמונת מגזין עובדים מצטיינים 2010 פורסם על ידי "צופים ברשת"
בתאריך 30/5/2010
בכתבה זו צפו 8579 גולשים

עובדים מצטיינים 2010

מרכזי שבטים
שם
הנהגה
שבט
ותק
פירוט
אביטל יחזקאל
 
צפון
שלהבת
כ- 3 שנים
אביטל מרכזת את השבט זו השנה השלישית. הנשה התמקדה אביטל בתחום הקהילה, אביטל יצרה תהליך שבטי בדגש על מעורבות השבט לקהילה. כמו כן אביטל התמקדה השנה בפיתוח שכבת ט והשכב"ג ויצרה בסיס איתן להמשך התהליך החינוכי והערכי בשבט. אביטל פועלת בחריצות ומסירות ומהווב דוגמא לכל שאר המרכזים בהנהגת צפון.
קרן רטמן
 
חיפה
נשרים
כשנתיים
קרן מרכזת את שבט נשרים כבר כשנתיים, במהלך תקופה זו הצליחה קרן לייצב את השבט ולשפר את מעמדו בעיר. מגלה יוזמה והגדלת ראש, מוכנה תמיד לעזור ומתנדבת לרוב, בעלת סבלנות, אורך רוח ומשקיענית.
אהוד לוין
 
שרון צפון
רגבים
שנה
אהוד נכנס לשבט במשבר אחרי הידרדרות של מספר שנים , והצליח במספר חודשים לעשות מהפיכה חינוכית-משמעותית כוללת. אהוד הוא איש חינוך, ופועל מתוך תפיסה ערכית מגובשת, בעל כריזמה אישית , חזון חינוכי ופועל מתוך תחושת שליחות ואמונה בדרכו.
לי ירום
 
שרון דרום
הדר
שנה וחצי
לי קדמה את השבט במספר תחומים, העיקרי הינו הפיכת השבט לשבט קהילתי אשר פתוח כמעט כל השבוע ומציע מגוון פעילויות לשכב"ג ולחניכי השבט. תחום נוסף אותו מקדמת לי הוא תחום השכב"ג- לי בחרה לשי את השכב"ג במרכז ולא רק כסיסמא.
חיית פשרל
 
דר"ג
רמת גן
שנה וחצי
חיית פועלת בשבט לשיפור תהליכי ההדרכה ונורמות ההתנהגות בשבט. חיית מקדמת בשבט את תחום האחריות החברתית בדגש על קהילה נגישה ואף ארגנה מצעד לפידים של כל שבטי רמת גן והקהילה הגישה. כמו כן חיית פעילה מאוד בפרויקטים הנהגתיים ועושה מעבר להגדרת התפקיד הבסיסית של מרכז שבט.
אמיר שמואל
החוף
משואות
שנה וחצי
אמיר הוא סמל למרכז שחי את ערכי התנועה ואת המתודה העיקרית שלה- הצופיות. אמיר פתח בשבט חוג צופיות אותו הוא מדריך יחד עם חבריו בוגרי השבט וכן אחראי על כל מפעלי הצופיות של ההנהגה, מהווה מודל לחיקוי עבור חניכיו ועבור חבריו המרכזים ומוערך ע"י כל הסובבים אותו
ניר אמויאל
 
איילון
נגה
כ-3 שנים
ניר מרכז זו השנה השלישית את שבט נגה- שבט שב"א. ניר הוא חלק בלתי נפרד מהשבט, הוא נמצא בשבט ופותח את שעריו מתי שצריך ולמי שצריך, מוביל את תחום ההדרכה בשבט בצורה ישירה אל מול המדריכים ומהווה מודל לחיקוי עבור חניכי השבט. כמו כן ניר פעיל מאוד בהנהגה, הוא מנהל את פורום ההדרכה לשכבה הצעירה ומהווה מקור ידע בתחום ההדרכה עבור חבריו מרכזי השבטים.
משה חמו
תל אביב- יפו
צופי ים ת"א
3 שנים
 בשלוש שנים האחרונות משה מרכז את השבט זו השנה השלישית והצליח להוביל את השבט להישגים גדולים ומרשימים בגודלו,ואיכותו. השנה בחר משה להתמקד בתחום הקהילה, הוא קידם את פעילות השבט בקהילה, יצר שיתופי פעולה של פעילות ימית עם ארגונים חיצוניים והיה שותף בפעילויות של עוגן לחיים ופעילות ימית לילדי פליטי דרפור וסודן. משה הוא חרוץ, יוזם ודבק במטרה ומהווה מודל לחיקוי לכל מרכזי צופי ים.
אייל פישר
 
תל אביב- יפו
דיזנגוף
שנתיים
אייל מרכז את השבט זו השנה השלישית, שנה זו התמקדה בפיתוח המנהיגות הצעירה בשבט תוך השקעה עקבית ועמוקה בצוות המרכזים הצעירים. אייל פעל לקידום העלאת המודעות לסכנת השימוש באלכוהול בקרב בני נוער ע"י סדרת סדנאות עבור החניכים והוריהם. כל פעילותו והתנהלותו של אייל מאופיינים ב חשיבה חינוכית וערכית שבלתי מתפשרת.
עמית זמיר
ירושלים
היובל
שנה וחצי
 עמית הוביל השנה תהליך עמוק ומשמעותי של בחינת פעילות השבט ונורמות ההתנהגות בשבט. בזכות עמית עבר השכב"ג תהליך בו הפך משכב"ג בעייתי מבחינה התנהגותית לשבט מוביל בהנהגה. כמו כן עמית מהווה דמות מובילה במעגל המרכזים, ומהווה כתובת עבור שאר המרכזים ואף ניהל את אחד מטיולי הפסח ההנהגתיים.
 דרור הררי
דרום
שני"ר
שנה
דרור נכנס לשבט שני"ר אחרי תקופה מאוד קשה של השבט ולקח על עצמו את המשימה לבנות שכב"ג משמעותי תוך שימת דגש על הפאן הערכי. דרור מוביל את פרויקט הדו קיום בים שבט שני"ר לבין שבטים ערביים. דרור מהווה מודל לדוגמא אישית הן לחניכיו והן לחברי מעגל המרכזים של הנהגת דרום.
 

צוותי הנהגות ועובדי מטה

שם
הנהגה
שבט
ותק
פירוט
דודו קרני
ירושלים
רכז הדרכה הנהגתי
שנתיים
דודו הינו ששותף מאוד משמעותי בצוות ההנהגה ומשקיע ממרצו וזמנו מעל ומעבר למצופה. השנה יזם דודו סמינר ראשוני וייחודי בנושא חברה וכלכלה, סמינר שמטרתו הייתה להעלות את רמת השיח והמעורבות בקרב החניכים. כמו כן דודו מלווה זו השנה השנייה את פורום ט' ההנהגתי והעלה את רמת וטיב המדריכים בהנהגה.
אוהד חיזקי
דר"ג
רכז הדרכה וד"ה
שנתיים
בשנתיים בהן אוהד נמצא בתפקידו הוא קידם את תהליך ד"ה בהנהגת דר"ג ואף הכפיל את מספר היוצאים לש"ש. אוהד עושה הרבה מעבר להגדרת התפקיד שלו, הוא עובד במקביל על תחומים רבים ומקדם כל אחד מהם במקצועיות חסרת פשרות תוך חשיבה מתמדת כיצד ניתן לשפר ולחדש. אוהד הינו עובד חרוץ ומסור להנהגה ומהווה מודל לחיקוי הן לצוותו והן למעגל המרכזים.
אורלי באומל
 
חיפה
רכזת ד"ה
שנה ותשעה חודשים
אורלי חונכת ומלווה את הש"ש והקומונות בהנהגה במקצועיות רבה ופועלת בנחישות להצלחתו של פרוייקט שבטי עוצמה בהנהגה. אורלי מוערכת מאוד הן בקרב הש"ש והן בקרב מרכזי השבטים וצוות ההנהגה, היא משרה אווירת רוגע ושלווה יחד עם מוטיבציה גבוהה ומייצגת את הקול הבוגר והשקול בהנהגה.
חגי דגן
 
שרון דרום
רכז ד"ה
שנתיים
חגי מלווה זה שנתיים את הש"ש והקומונות בהנהגה והצליח למסד את מקומם ומעמדם בהנהגה ע"י הובלתם לעשייה חינוכית בישובים ובהנהגה בכלל. חגי הינו אדם בעל מעוף, הוא מרבה ליזום ולהוביל אחריו אנשים בהנהגה ועושה הכל באווירה נינוחה של רוגע ושלווה שכל כך מאפיינת אותו. כמו כן חגי הוציא השנה 2/3 מהשמיניסטים לש"ש אחרי תהליך ארוך ומשמעותי.
מיכל שאלתיאל
דר"ג ואיילון
רכזת צמי"ד הנהגתית
שנה ותשעה חודשים
מיכל הייתה שותפה והובילה תהליכים בתחום השילוב הפרטני בשבטים. בעבודתה שמה מיכל דגש על חיבור צוות ההדרכה בשבט וייעול תהליכי הליווי והחניכה של מדריכי צמי"ד בהנהגות. מיכל הינה עובדת חרוצה, מקצועית בתחומה ובעלת מוסר עבודה גבוה ומסירות גבוהה לתפקיד.
דני לויט
 
 
דר"ג
מרכז הנהגה
שנתיים
מאז נכנס דני לתפקידו, גיבש ופיתח צוות הנהגה איכותי ומלוכד ובאמצעותו הוביל תהליכים חינוכיים ערכיים בהנהגה בנושאי אחריות חברתית, מיגור תופעת האלימות בהנהגה, חיזוק דמות מרכז השבט ופיתוח מנהיגות צעירה. כמו כן דני פיתח ושיפר את תהליכי הכשרת המרכזים וליווי וחניכת מרכזי השבטים בהנהגת דר"ג. דני עושה את עבודתו בנחישות, ענווה ובחריצות אין קץ.
אביבית ויסמונסקי
החוף
מזכירת הנהגה
חמש וחצי שנים
אביבית הינה הכתובת המרכזית בהנהגה לכל בעיה של צוות הנהגה, מרכזי השבטים והדרג המתנדב, ונכונה לכל בקשה ועזרה אם במישרין ואם בעקיפין. אביבית אכפתית וקשובה ועושה את עבודתה מכל הלב. אביבית היא לא מזכירה רגילה, היא עושה הרבה מעבר להגדרת תפקידה היא מגדילת ראש, מקצועיות ואחראית כמעט על כל תחום בהנהגה.
מיכל רוזנפלד
 
מחלקת ד"ה
רכזת חינוך ד"ה
ארבע וחצי
 שנים
מיכל מלווה את כפיפיה במקצועיות רבה תוך הקניית כלים מקצועיים, הקשבה וערנות לצורכיהם ועידודם לחשיבה יצריתית ועבודה עצמאית בשטח. מיכל פועלת מתוך מניעים חינוכיים וערכיים ותורמת רבות הן למעגל רכזי דרך המשך והן לצוות שלה. היא תמיד נכונה לשתף פעולה עם עמיתיה ולקדם יוזמות משותפות. מיכל הינה עובדת חרוצה, מסורה ורגישה, בעלת עמדה ותפיסה חינוכית חזקה אך יחד עם זאת גמישה ויצירתית.
איציק שמר
 
האגף לחינוך
עו"ס
כ- 10 שנים
בשקט שלו ובשלווה שלו, איציק הוא אחד העובדים החרוצים והמסורים ביותר בתנועה. איציק נכון לעזור לכל אחד, החל מהחניך הקטן ועד המנהל הבכיר, בכל זמן ובכל מקום ויודע לתת את המענה המתאים והנכון לכל אחד. איציק הוא בעל מוטיבציה אדירה והוא מעביר אותה הלאה אל כל מי שבא עימו במגע.
שלומי גזלה
הנהגת החוף
מרכז הנהגה
 
שלומי מרכז הנהגה שנה שלישית ומתחיל שנה הבאה שנה תשיעית בתנועת הצופים. שלומי קידם את הנהגת החוף תוך הגעה ליעדים איכותיים, וכמותיים משמעותיים, לוקח אחריות ומשימות תנועתיות ויוצר מקום עבודה נעים ואיכותי למרכזי השבטים בהנהגה. מנהיג, כנה ובעל חזון ואהבת עולם החינוך
עינב זמיר
 
מחלקת קש"ח
מנהלת המשלחת לארה"ב
שנתיים
במהלך תפקידה במחלקה שיפרה עינב את תהליכי הכנת המשלחת והקראוון הן מבחינה ערכית- רעיונית והן מבחינת תוצרים פרקטיים ותקציביים.עינב היא הרוח החיה במחלקת קש"ח, היא עוזרת לעובדי המחלקה מבחינה מקצועית ומשרה אווירת עבודה רצינית ומקצועית ובמקביל מובילה רוח חברתית ומגבשת. עינב הינה עובדת חרוצה ונעימה הפועלת במטרה להשיג את מטרותיה ועושה זאת בנועם ובעדינות באמצעות יכולותיה האישיות הגבוהות.
יוסף זברק
 
צופי ים
מזכיר כללי צופי ים
משנת 92'
זברק מוביל את ספינת צופי ים אל עבר הישגים חינוכיים מרשימים, תוך שילוב ילדים קשיי יום בפעילות התנועה, תחרויות השייט בירקון וקורסי הפיקוד אשר נוטעים בשכב"ג את יסודות מנהגות העתיד. בכל פעילות ובכל מחנה תמיד תהייה הראשון להגיע והאחרון לעזוב, ממש כשם שרב החובל נוהג בספינתו. זברק, על ההשקעה , האכפתיות וההשיגים החינוכיים בתחום הימי בהם כולנו מתפארים, רצינו לומר תודה
גיא סיטון
רכש ותפעול
מנהל המחלקה
שנתיים
במסירות אין קץ, דבקות במשימה, סבלנות ויחס כל כך אישי, מוביל גיא את המחלקה מהצלחה להצלחה. דומה כי בפני גיא אין פסגה שהיא גבוהה מידי, גיא תמיד יהיה שם – עם אוהל , המזרון והג'יפ של החבר. בשם תנועה שלמה- תודה על היכולת שלך לגרום לכולנו להרגיש שההגה בידיים טובות.
 

 

פרסם כתבה »


חץ  תגובות הגולשים לכתבה זו פורסמו 3 תגובות | הוספת תגובה


1. אין כמו עינב !!!!!!
נכתב על ידי רועי הירש משבט עמית בתאריך 31/5/2010 בשעה 0:08
2. תכלס אין כמו עינב=] חח
נכתב על ידי חן קסו מאתר משלחות קצרות בתאריך 31/5/2010 בשעה 9:48
3. עינב נצר מבורך למשפחה מפוארת
נכתב על ידי אייל פסח משבט ראשונים בתאריך 5/6/2010 בשעה 13:01